Anotace ViragoFestu

Tak čau a příště zase všichni...
ViragoFest Team
Rozloučení s ViragoFestem plné fanoušků, kostýmů, musicvideí - zkrátka v tom pravém hrdinkovském stylu!

Honba za Xeniným pokladem
ViragoFest Team
Dost bylo sezení v místnosti, hurá ven! Během dvou hodin se musíte vypořádat se zadanými úkoly, jejichž splnění záleží jen na vaší kreativitě - právě vás může Xena obdarovat svým pokladem. Ke hře je nutný fotoaparát nebo mobil s foťákem.

Xena - 4x17 The Play's The Thing
ViragoFest Team
Podvodnice Zehra přesvědčí Gabrielu, aby vytvořila divadelní hru o dobrodružstvích s Xenou, díky které předá svoje poselství míru. Zehra však chce Gabrielu jen využít, získat od investorů peníze a ze hry utéct.

Spartacus - 1x01 The Red Serpent
ViragoFest Team
Thrácký válečník Spartakus je narukován Římany k boji. Jeho osud ho však vede k povstaleckému jednání. Jako trest je donucen bojovat tváří v tvář smrti v gladiátorské aréně. První epizoda tohoto nového úspěšného seriálu.

Vítejte v Iluzii!
ViragoFest Team
Přijďte se stejně jako Xena ponořit do světa plného barev a hudby, světa zvaného Iluzie. Připravili jsme pro vás dobroty, hudbu, videa - a dostane se i na tarot.

Krev, písek a Spartakus
Jakub Volák "Kubulla"
Zrazen Římany. Donucen k otroctví. Znovuzrozen jako gladiátor. Seriál Spartacus: Blood and Sand je ojedinělý seriál, který musíte poznat.

Xena - 3x12 The Bitter Suite
ViragoFest Team
Xena je rozhodnuta pomstít se Gabriele za smrt svého syna. Při pokusu zabít se navzájem se Xena i Gabriela probouzejí v podivném světě zvaném Iluzie. V této krajině plné hudby musí překonat vzájemnou nenávist.

Tanec Amazonek
Hana Sudková "Slůně"
Ženy rády tančí, skoro každá kultura zná nějaký společný tanec žen, to platí i u Amazonek. Zkusíme si něco takového zatancovat - ať jste žena nebo muž, předchozí zkušenosti s tancem nejsou nutné, chceme se jen pobavit.

Na XenaCon a zpět
Jakub Volák "Kubulla" + Václav Horák
Za Xenou až do Los Angeles v nemoci i v pekle. Na jakých projektech herci z Xeny právě pracují? Přijďte si poslechnout dojmy a zážitky fanouška z oficiálního XenaConu v Americe.

Xena kvíz
Jakub Volák "Kubulla" + Václav Horák
Chcete předvést své znalosti o Xeně, nebo se jen pobavit nad záludností našich otázek? Ať tak nebo tak, můžete vyhrát velice sympatické ceny - podpis herce, soundtrack a mnohem víc!

Čarodějky - 5x08 A Witch In Time
ViragoFest Team
Phoebe zachraňuje svého přítele Milese, kterému neustále hrozí různá nebezpečí. Z budoucnosti přichází čaroděj Bacarra, který má za úkol chránit Phoebe a Milese nechat zemřít. Když se ale Bacarra rozhodne ukrást Knihu stínů a vzít osud do svých rukou, život sester Halliwellových je v ohrožení.

Herkules - 1x09 The Warrior Princess
ViragoFest Team
Krásná bojovnice Xena chce zničit Herkula, aby jí nemohl zabránit v ovládnutí Arkádie. Aby jí plán vyšel, rozhodne se zneškodnit Herkula ryze ženským způsobem - svede jeho přítele Iolaa, který se do ní okamžitě zamiluje a zaslepen láskou se nezdráhá postavit se ani samotnému Herkulovi.

Xena a tarot
Kristina Nohavicová "Orsejka"
Tvůrci seriálu Xena použili balíček tarotových karet A. E. Waita v muzikálové epizodě 3. série "The Bitter Suite" a vystavěli na jeho symbolice příběh. Jaké charakteristiky představují jednotlivé postavy a karty k nim náležející? Aneb Velká arkána očima Princezny bojovice. Diskuze vítána.

Xena - 3x11 Maternal Instincts
ViragoFest Team
Callisto se vrací, aby s pomocí Gabrieliny dcery Naděje zabila Xenina syna Solana. Gabriela je však odhodlána chránit svoji dceru stůj co stůj, což může zničit přátelství obou hrdinek navždy.

Legend of the Seeker - 2x01 Marked
ViragoFest Team
Richard, Kahlan a Zedd se radují z poražení Darkena Rahla, ale ne moc dlouho. Zničení Schránek Ordenu přivedlo na Středozemí zlo, před nímž se sklonil i samotný Darken Rahl.

Čarodějky - 2x02 Morality Bites
ViragoFest Team
Phoebe má vidění, že je v budoucnosti upálena. Sestry Halliwellovy jsou tedy vyslány do budoucnosti, aby tomu zabránily. Dostávají se tam a zjišťují, že Phoebe je zatčena za čarodějnictví, Piper má dceru Melindu a Prue je odbarvená blondýnka, kariéristka a velice bohatá majitelka Bucklandu.

Vítáme vás na jediném, pravidelně aktualizovaném webu, věnovaném seriálu Xena: princezna bojovnice.

Vyhledávání
facebook
banner facebook
Anketa
kalendar

8. 10. 2011 - Hudson Leick vystoupí poprvé v Praze! Více na www.meethudson.cz

kalendar

9. 10. 2011 - Hudson Leick vede v Praze jóga workshop. Více na www.meethudson.cz

Anketa
Statistika