FedCon XVII

PÁTEK 18. DUBNA 2008

Akce FedCon XVII se konala v německém městě Bonn, v luxusním hotelu Maritim – a to v termínu od 18. do 20. dubna 2008. Na FedConu bylo přibližně 25 hostů z různých seriálů, jako je Star Trek, Battlestar Galactica, Stargate apod., ale naším hlavním cílem byl (opět) představitel Herkula Kevin Sorbo. Po příletu a ubytování v hotelu (ne v tomhle luxusním, ale asi 20 minut vzdáleném) jsme já a garfield vyrazili do Maritimu. Třídenní lístek na celou akci jsme měli už předem objednaný a jelikož v pátek nebyl největší nával diváků, v klidu jsme obdrželi plastový kroužek kolem ruky a plátěnou tašku s promo materiály a letáky od sponzorů. Taška s logem akce se osvědčila jako dobrý nápad – byla vkusná a návštěvníci ji celou dobu nosili nejen po hotelu, ale i venku – ideální propagace FedConu. V ní jsme našli i program a zjistili, že Kevin má svůj panel v sobotu a další panel společně se Stevem Bacicem (ze seriálu Andromeda) v neděli.

Jakožto členové Sorbova evropského fanclubu jsme dostali pozvání na setkání s fanclubem v prostorách hotelu. Právě tento fanclub zorganizoval soukromé setkání s Kevinem v sobotu a oslavili jsme tak společně 10. výročí založení FC – o tom ale až později. Nesměle jsme s garfieldem přistoupili k lidem, kteří na sobě měli visačku s fotografií Kevina, ale přivítání proběhlo příjemně a jelikož je většina fanclubáků z Německa, všechno se nám překládalo extra. Výhoda byla jednoznačně ta, že nikdo z přítomných neměl problém mluvit s námi anglicky a jelikož ani jedna strana nemluvila úplně plynule, rozuměli jsme si navzájem velmi dobře. :-) Zjistili jsme, že se Kevin všechny tři dny na akci podepisuje od dopoledne až do odpoledních hodin. Uprostřed konverzace kolem nás náhle prošel splavený Kevin, pozdravil se s předsedkyní klubu Hannelore, a se slovy, že jde po posilovně do sprchy, odešel. Všichni jsme zůstali zaraženě stát s otevřenou pusou. :-) Asi po dvou hodinách povídání jsme se každý rozešli svou cestou a my vyrazili pro podpis ke Kevinovi.

Herci byli po skupinkách různě rozházeni po hotelu a každý se tedy podepisoval jinde, zatímco jeden host měl vždy svůj panel (kde odpovídal fanouškům) ve velkém sále hotelu, kam se vejde cca 2000 lidí. My se konečně dostali ke Kevinovi a zálibně se na něj z několika metrů dívali – moje obvyklé „Já tam nejdu, néééé.“ mě rychle přešlo a už jsme stáli přímo u Kevina. Kevin se na nás zadíval a zeptal se, kde jsme se už viděli, že mu připadáme povědomí. Připomněli jsme mu naše setkání v Milton Keynes v říjnu 2007 a kupodivu si na nás hned vzpomněl. Zeptal se, jestli mu nezrušili oblíbenou pražskou restauraci Peklo a také nám docela vyrazil dech, když řekl, že bude zřejmě v červenci 2008 natáčet v Praze film Kráska a zvíře – on bude hrát zvíře. :-) Rovnou jsem si koupil i speciální DVD, které sám Kevin sestříhal – to nejlepší z Herkula, a hned mi ho na místě podepsal. Spokojeně jsme se vrátili ke zbytku FC a čekali na zahajovací ceremoniál.

Zahajovací ceremoniál začínal v 19.15, ještě předtím jsme stačili kousek panelu s hercem jménem Jamie Bamber (Apollo z Battlestar Galactica). Co jsem postřehl byla historka z placu, kdy musel stát nahý před Lucy Lawless a užili si při tom dost legrace. Ceremoniál se spustil na čas a hlavní organizátor Marc B. Lee nejprve pustil na plátno prezentaci s vlajkami všech zúčastněných zemí na CONu a diváci tleskali podle země svého původu – na Českou republiku jsme v celém sále tleskali jen já a garfield. :-) Po promítnutí několika reklamních videí na nové filmy pozval Marc jednotlivě herce na pódium a všichni se s fanoušky přivítali – někteří se o to pokoušeli i v němčině. Po hodině a půl byl ceremoniál úspěšně zakončen.

Už jsme byli docela vyhladovělí, a tak jsme se rozhodli povečeřet. Dalším významným plusem bylo to, že v dlouhé chodbě, která spojovala sál s ostatními prostory FedConu, několik kuchařů vyvářelo přímo před účastníky a rovnou jste si mohli za sympatickou cenu okolo 3-4 euro jídlo zakoupit. Další bod ode mě FedCon dostává za vegetariánská jídla.

Čas plynul, najednou bylo 22 hodin a ve vstupních prostorách hotelu se konala zahajovací párty celého dne. Právě tady jsme začali ve velkém vnímat hlavního sponzora celé akce – Jägermeister. Oranžové stánky byly vkusně umístěny v prostorách akce, ale navíc mezi lidmi procházela jakási Jägermeister hlídka, která měla po celém těle namalované oranžové motivy právě této firmy. Tahle hlídka nabízela účastníkům Jägermeistera za symbolickou částku 1 euro a k tomu navíc člověk dostal oranžové brýle nebo oranžový klobouk. Musím říct, že tenhle reklamní tah se naprosto vydařil – za chvíli byl celý sál plný oranžových doplňků a každý popíjel Jägermeistera. Dokonce i celebrity přes víkend na téma Jägermeistera žertovaly a udělaly z FedConu JägerCon – ale jak píšu, reklama to byla vkusná a lidi opravdu oslovila. Jelikož bylinné likéry nepiju, musel chudák garfield vypít Jägermeisterů asi šest, abych měl všechny doplňky alespoň dvakrát – nikdy nevíte, kdy se to hodí. :-) Jelikož se fanclubáci pomalu rozešli a sál se rychle začal naplňovat kouřem, vrátili jsme se do hotelu i my.

SOBOTA 19. DUBNA 2008

Druhý den jsme měli se zbytkem fanclubu sraz v 11 hodin a domlouvali jsme podrobnosti na nadcházející odpoledne, kdy se měl konat soukromý sraz s Kevinem. Já i garfield jsme si vzali kostýmy z našich Herkules fan filmů s tím, že se do nich převlékneme. Šli jsme se tak učinit na místní toalety a vyšli jako Herkules a Iolaos. Chvíli jsme v kostýmech procházeli davem a kupodivu nás ostatní návštěvníci poznávali a občas si i vyfotili. Ten den také na FedConu probíhala soutěž o nejlepší kostýmy a musím říct, že leckdy se fanoušci opravdu předvedli – evidentně hodně náročné kostýmy z Babylonu 5 nebo Star Treku se vážně povedly, home-made výroba byla sice poznatelná, ale o to kostýmy působily lépe. Předvedli jsme se samozřejmě i fanclubu, kde nevěřili vlastním očím. ;-) Už bylo odpoledne, a tak jsme spěchali na Kevinův panel, který začínal ve 14.45. Kevin začal stejně jako ostatní hosté na čas a spolu s ním se na pódiu objevila kartonová figurína Herkula, kterou na konci vlastnoručně podepsal. Kevin odpovídal na dotazy fanoušků hodně uvolněně a znovu se mi potvrdilo, že si skutečně pamatuje hlavní okolnosti ze všech natáčení. Na co se tedy fanoušci mimojiné ptali?

 • Jako první se postavila slečna, která spíš než dotaz měla poděkování pro Kevina. Před třemi lety si totiž na Kevinově prvním FedConu XIV od něj koupila podpis pro kamaráda, ale nechala ho v metru – a ten jí to tři roky vyčítá. Kevinovi během podepisování tento příběh řekla a on jí podepsal novou fotku zcela zdarma. Slečna peníze věnovala na charitu.
 • V novém filmu Bitch Slap se setkají Lucy Lawless, Renee O’Connor, Michael Hurst a pochopitelně Kevin Sorbo – a fanynka chtěla znát podrobnosti. Každý ze čtyř zmiňovaných má v projektu jen velmi malou roli a každý měl jiný natáčecí den. Kevin ztvárnil postavu jménem Mr. Phoenix a film je dá se říct něco mezi Memento a Pulp Fiction – premiéru by měl mít v listopadu 2008.
 • Ve filmu Meet The Spartans dělalo Kevinovi problém políbit muže, nechtěl o tom moc slyšet a udělalo se to velmi rychle. Aby situaci ještě víc zlehčil, dal si do pusy umělé vousy svého kolegy a začal je po polibku plivat – to se ovšem do filmu nedostalo a snad se tato scéna objeví v bonusech na DVD, které vychází v červnu 2008.
 • Další dotaz směřuje na Herkulovu manželku Deianeiru. Ve druhém Herkulovském filmu se objevila Renee O’Connor jako princezna Deianeira a v dalších dílech se Herkules setkal opět s Deianeirou, kterou představovala Tawny Kitaen. Kevin potvrdil, že se jedná o dvě různé postavy, ačkoliv se díky jménu často slučují do jednoho charakteru a i on to zezačátku zkrátka nechápal.
 • Nelze se vyhnout otázce, jestli vznikne film navazující na seriál Herkules. Kevin odpovídá, že nechápe studio, proč nevyužilo úspěchu seriálu a žádný projekt nenatočilo. Rád by film s Herkulem natočil, ale podle něj už všechno skončilo a nic podobného nevznikne. Každopádně by rád něco natočil znovu na Zélandu. Situaci přirovnal k tomu, když v roce 2005 natočil pilotní díl sitcomu pro stanici Fox – byli nejsledovanější pilotní díl z 28 zamýšlených projektů, ale přesto je ABC nevybralo. Kevin velice otevřeně popsal, že dodnes nechápe, proč se vložilo do projektu tolik peněz, testoval se v mnoha zemích, podílelo se na něm několik desítek lidí a přesto nebyl vybrán.
 • Slečna z publika se ptá, proč se Kevin kdysi přestěhoval na rok a půl do Mnichova. Kevin na vysoké v Texasu účinkoval v divadelní hře a zamiloval se do jedné z divaček. Ona byla modelka, která cestovala mezi Evropou a Japonskem a po šesti měsících známosti mu navrhla, aby s ní také vyrazil. Kevinovi bylo 23 let a ještě nikdy v Evropě nebyl, tak vyrazil a z několika týdnů se stalo několik měsíců. Dodnes se ho lidi v Německu ptají na cestu, protože si ho pletou s Němcem. Díky té modelce se podíval i do Milána, Paříže – bez ní by se tam nedostal. Byly to pro něj moc příjemné zážitky. Pak když se přestěhoval hned po návratu do LA, po týdnu jel natáčet reklamu do Austrálie, a tam zůstal půl roku. Rodiče tou dobou nad ním zlomili hůl a pochopili, že doma Kevin nezůstane. Ale teď je šťastně usazený v USA se svojí ženou a třemi malými dětmi.
 • Vzpomínka na představitele Área – Kevina Smithe. Pro Kevina byl Kevin Smith dobrý parťák a přítel a pořád mu chybí. Kevin si vzpomíná, jak mu několikrát po oné osudné nehodě mu volal Michael Hurst (Iolaos) a říkal mu všechny novinky. Oba prý do telefonu plakali a bylo to velmi emotivní. Ale aby neříkal jen smutné věci – Kevin Smith byl šílenec a byla s ním neskutečná legrace. Hned první dny na place si dělal legraci z toho, jakou má fyzičku a vždycky si efektně strhnul tričko a chodil po place polonahý. Miloval golf a oba Kevinové ho spolu chodili hrát, ale Smith v něm prý naprosto propadal a vždycky si z toho dělal legraci. Naposledy ho Kevin viděl při natáčení epizody v 5. sérii Xeny, kde hostoval. Poslední večer spolu všichni pařili až do tří do rána a Kevin se asi dva roky po Smithově smrti na Zéland vrátil, aby si Kevina mohl připomenout.
 • Co se týče Andromedy, má rád scény s Laurou Betram jako Trenz, když se on jako kapitán Dylan a Trenz dívají na hvězdy a planety a rozjímají. Připomíná mu to jeho milovaný seriál Boston Legal, který je podle něj inteligentně napsaný.
 • V seriálu Stargate se ještě neobjevil, protože prostě natáčel moc filmů. Kdykoliv se může vrátit do Vancouveru, tak se tam vrátí rád.
 • V následujících měsících bude točit film o hurikánu, v květnu 2008 letí do Argentiny natáčet film s Christopherem Lambertem (jak řekl – Herkules nakope Highlanderovi zadek). V červenci bude možná v Praze natáčet film Kráska a zvíře – bude to hodně temná verze tohoto příběhu. Bude dělat sequel k westernu Avenging Angel.
 • Poslední otázka směřovala na Andromedu – proč je charakter Tyr Anasazi v každé epizodě tak sebetředný a nerudný. Kevin na to odpovídá, že si je sebou jen nejistý, protože má malý penis.

Hned po Kevinově panelu bylo v jiné místnosti hotelu oficiální focení. Než jsme stačili doběhnout, už tam stálo pár desítek lidí. Fronta ale šla poměrně rychle, a tak jsme (stále oblečeni v kostýmech Herkula a Iolaa) přišli na řadu, zaplatili každý 20 euro a už šli do místnosti, kde se fanoušci fotili s Kevinem. Jak nás Kevin viděl, hned nás podle kostýmů poznal a myslím, že „czech guys“ se mu vryli do paměti na dost dlouho – naštěstí i podle kostýmů poznal, co jsme za postavy. ;-) Vyfotili jsme dvě fotky, na kterých jsme s Kevinem zapózovali a když jsme odcházeli, Kevin říkal, že tyhle fotky si musí nechat vyvolat i pro sebe.

A už se blížila další důležitá chvíle – od půl šesté jsme měli dohodnutý soukromý fanclubácký sraz s Kevinem. A opět jsme přebíhali do jiného salónku, kde mělo setkání proběhnout. Bohužel tam však probíhala nějaká přednáška na sci-fi téma a lidi nechtěli vypadnout, proto se nám sraz posunul asi o půl hodiny. Ale Kevinovi to nevadilo, měl alespoň čas si odpočinout a zavolat rodině.

Před šestou jsme se konečně dostali dovnitř a my všichni (cca 20 lidí) jsme začali připravovat místnost – k 10. výročí fanclubu lidi přinesli balónky, po stolech se rozmístilo šampaňské, jedna slečna udělala růže z origami. Atmosféra byla trochu zrychlená, ale pořád fajn. A vtom se otevřely dveře a konečně dorazil Kevin. Kevin si sedl za stůl společně s Hannelore a jejím týmem a my seděli na židlích před nimi. Kevin se hned zakoukal do papírových růžiček a vyzval dívčinu, aby mu jednu rovnou udělala a naučila ho postup. Chudák holka, třesou se jí ruce asi ještě teď. Kevin pak začal odpovídat na otázky, které jsme ještě před FedConem Hannelore odesílali. Na co tedy Kevin odpovídal?

 • Společně s garfieldem nás zajímalo, jak se Kevin udržuje ve skvělé fyzičce. Kevin nám docela podrobně odpovídal, že v době natáčení Herkula zvedal na některých strojích i 300 kilo a každý den musel 2-3 hodiny posilovat. Ačkoliv teď samozřejmě takhle intenzivně posilovat nemusí, udržuje si svoji kondičku pravidelným navštěvováním posilovny a běháním. Všem hodně doporučuje jíst proteiny. :-)
 • Kevin se také rozpovídal o nadcházejících filmech, které převážně vyjmenovával během svého panelu – pokračování Avenging Angel, film Beauty and the Beast, Fire from Below, film s Lambertem
 • Když už mluvil o svých projektech, rozmluvil se i o stávce scénáristů a podotkl, že by se situace mohla opakovat a být i stávka herců – jelikož studia zrovna moc rozumu nepobrala a hercům z DVDček peníze také nejdou.
 • Když už Kevin mluvil o producentech, řekl nám docela zajímavou historku. Jeho žena Sam (Serena v seriálu Herkules) dlouhodobě dělá na scénáři k jednomu projektu, ale chce ho maximálně tajit. Před více jak deseti lety, když ještě neznala Kevina, chodila s jedním hollywoodským producentem a ten jí ukradl scénář – výsledek můžete vidět ve filmu The Game s Michaelem Douglesem, ale o Sam zde není ani zmínka.
 • Ptal jsem se ho na jeho nejhorší herecký zážitek. Kevin dlouho vzpomínal, ale nakonec řekl, že si pamatuje hlavně ty legrační zážitky, protože na špatné se rychle zapomíná.
 • Co se týče jeho rodiny, mají se všichni dobře. Kevin našel nový dům, protože ten, ve kterém žijí, nemá zahradu. Takže teď se budou stěhovat do lepšího. Bohužel rodinný pejsek Gizmoe, kterému bylo 14 let, zemřel. Byl už téměř slepý a hluchý a když byla celá rodina v parku, zakousl ho jiný pes. Po pár měsících si pořídili pejska nového, jménem Mulligan – tohle slovo se používá v golfu, když se hráč špatně trefí do míčku.
 • Otázky od fanynek byly jasné – zajímalo je, jestli se Kevinovi po filmu Meet the Spartans opět objevily chlupy na hrudníku. :-) Kevin ukázal a spokojenost byla všeobecná. ;-)

Po těchto otázkách Kevin sám popřál Hannelore k jejím narozeninám a s objetím jí poděkoval, že se o fanclub už 10 let stará. Následoval přípitek k tomuto výročí a Hanne i Kevin nám rozlili šampaňské. Po přípitku jsme předávali Kevinovi naše dárky – my s garfieldem jsme mu přivezli knihu o Praze (ale opravdu povedenou, ne klasickou pro turisty) a tričko pro jedno z jeho dětí. Velikost jsme sice neznali, ale Kevin říkal, že se určitě na jedno ze tří capartů bude hodit. Využili jsme této příležitosti a zeptali se Kevina, jestli by mu nevadilo setkat se v Praze s fanclubáky, pokud tu bude natáčet. Kevin odpověděl, že vůbec a že by nás mohl pozvat na plac, abychom viděli natáčení. To mi jenom spadla čelist až ke kolenům a než jsem se vzpamatoval, už jsme pózovali pro hromadnou fanclubáckou fotku. Kevin s námi strávil zhruba hodinu a půl a se všemi se rozloučil s tím, že se na nás těší na večerní párty či zítřejším panelu.

Po skončení setkání s Kevinem jsme se všichni rozprchli na jídlo nebo se podívat na ostatní hosty, kteří zrovna měli ve velkém sále svůj panel. S garfieldem jsme nad rizotem probírali společné zážitky. :-) Obzvlášť jsme během běhání po hotelu ocenili výhodu místní šatny, kam jsme si mohli dávat věci jen za půl eura a prakticky nikdy tam díky rychlé obsluze nebyla fronta. Program končil ve 22.00 a v hotelovém baru se opět konala párty stejně jako předchozí den. Byla však samozřejmě více zaplněná lidma, kteří dorazili na víkend. Opět se objevil Jägermeister a během pár chvilek měli všichni znovu oranžové klobouky a brýle. S ostatními fanclubáky jsme pozorovali dění na parketu a v dálce viděli příchozího Kevina spolu se Stevenem Bacicem a Michaelem Shanksem. Nechtěli jsme ho rušit, tak jsme se zhruba dvě hodiny bavili s ostatními a tančili. Pak jsme unaveně odjeli do hotelu.

NEDĚLE 20. DUBNA 2008

Neděle začala stejně jako předchozí dny trochu hekticky. S garfieldem a zpožděním jsme se vykopali z hotelu před desátou ráno. V hotelu jsme pozdravili fanclubáky, kteří ještě na conu zůstávali, a šli si pro vyvolané fotky s Kevinem. Po několika minutách smíchu jsme běželi na panel Kevina společně se Stevenem Bacicem (Telemachus Rhade z Andromedy). Oba působili hodně uvolněně a během své hodiny panelu vběhli několikrát i mezi návštěvníky conu. O čem tedy mimojiné hovořili:

 • Kevin byl minulou noc na párty se Stevenem Bacicem a Michaelem Shanksem, ale vadilo mu, jak moc lidi v sále kouřili, a tak poměrně brzy odešel. Hlavně Shanks strašně hulí. ;-) Místo toho si ráno Kevin přivstal a šel do posilovny v hotelu.
 • Kevin hned zezačátku navrhl, aby Steve Bacic prozradil, co nového za seriál dělá. Steve se jen zeptal: „My děláme porno. Nebo myslíš to naše?“ :-) Poté vysvětlil, že jeho postava v seriálu The Guard má problémy s internetovým pornem. A kromě toho má problémy se ženami a se vztahy. Kevin k tomu dodal: „Takže v tom vlastně není žádné herectví.“ V tomto seriálu se také objevuje další herec z Andromedy – Gordon Michael Woolvett.
 • Během povídání obou herců se za nimi na plátně objevovali wallpapery od fanoušků – jeden byl z reklamy na Jim Beam, ze které si Kevina můžeme pamatovat i my – vzpomeňte na slavnou větu „Tohle není Jim Beam.“ Kevin tuto reklamu natáčel deset dní na Novém Zélandě v roce 1991 a říkal si, že by bylo zajímavé se tam někdy vrátit... A tak tam od října 1993 strávil následujících sedm let natáčením Herkula. :-)
 • Jak jsem již zmiňoval, Kevin i Steven byli hodně živí a vyběhli dokonce za dotazující se slečnou až k nám nahoru na balkón. Ta se ptala na to, v jaké reklamě by chtěli hrát. Kevin říkal, že v 80. a 90. letech udělal kolem 150 reklam, takže byl snad v reklamě na všechno. Oba pánové se ale shodli, že by to mělo být něco zábavného, něco jako Jägermeister. :-)
 • Dotaz na Kevina ohledně jeho působení v The O.C. Původně se měl v seriálu objevit jen na dvě epizody, ale nakonec jeho postavu rozpracovali na sedm epizod. Bylo pro něj příjemné, že mohl zase natáčet doma v Los Angeles.

Po tomhle panelu jsme se rozhodli nechat si od Kevina podepsat naše společné fotky. Ještě předtím jsme se stačili rozloučit s ostatními fanclubáky a už jsme stáli ve frontě na podpis. Stojí za zmínku to, že fotit celebrity při podepisování bylo zakázané fotit a u každé byl sekuriťák, který na to dohlížel. Když garfield začal fotit z dálky Kevina, jedna dávala pokyn sekuriťákovi, ale ten jen hodil pohled na Kevina. Znamenalo to, že Kevin byl jeden z mála (dost možná jediný), který se nechal fotit s kýmkoliv. Jen co garfield obrátil foťák o několik stupňů na jinou hvězdu, která se vedle u stolku podepisovala, už mu cestu zatarasil zmiňovaný hlídač.

Přišli jsme ke Kevinovi a ten když viděl naši vyvolanou fotku v kostýmech, tak byl nadšený a říkal, že je to opravdu jedna z nejlepších fotek co kdy viděl. Připomněli jsme mu setkání v Praze a říkal, že nebude problém, pokud skutečně do Prahy dorazí – nic není zatím jisté. Co se týče CONů, tak tento rok zatím prý v Evropě nic domluveného nemá, protože ho zvou hlavně z Ameriky. Když jsme mu popřáli hezký let zpátky domů a už jsme byli na odchodu, Kevin nám ještě řekl, že viděl naše Herkules fan filmy. Tak jsme se zase vrátili a bylo vidět, že mu na tom opravdu záleží – prý se na ně dívali doma se ženou a oba se u toho upřímně zasmáli, tak nám ještě poděkovali za hezký zážitek. Spokojeně jsme tedy odešli.

Akce se schylovala ke svému konci. Závěrečný ceremoniál začínal několika aukcemi a také tombolou, v níž byla hlavní výhra zájezd do amerických filmových studií. Zbytek ceremoniálu se nesl v duchu loučení všech herců, kteří na CONu zůstali až do posledního dne. Opět se každý z herců rozloučil po svém, na konci zazněla hudba a všichni se hromadně klaněli. Když všichni herci odešli do zákulisí, vrátil se Kevin jako jediný na pódium a obecenstvo ztichlo. „Pokud si něco začnete se zvířetem, měl by to být kůň, ten vás pak může vzít zpátky domů.“ Myslím, že tohle motto byla hezká tečka za celým programem. :-)

V podvečer jsme společně s garfieldem vyrazili prohlédnout si centrum Bonnu. Jelikož v Německu i Rakousku mají přes víkend víceméně všude zavřeno, byla to procházka velmi rychlá. Rozhodli jsme se zajet si ještě na večer do hotelu Maritim, dát si tam drink a zapít všechny nové zážitky. V hotelovém baru probíhala závěrečná párty, o mnoho klidnější a s méně účastníky než ty předchozí. Viděli jsme se po baru potulovat hlavního organizárora Marca B. Lee, ale i několik herců. Po třetím drinku jsem garfieldovi navrhl, aby se šel podívat do sálu, jestli někde nesedí i Kevin. Garfield vyrazil a ve dveřích narazil hádejte do koho. :-) Kevin ho jen pozdravil a přátelsky poplácal po rameni. Vtom se Kevin objevil u mě, významně se podíval na vypité drinky přede mnou, pak na mně a sám od sebe mě pozdravil. Blaženě jsem se usmál a pozdrav opětoval. Tenhle zážitek si vyžádal další drink a myslím, že je načase tento report ukončit ve správný čas. ;-) Zážitkům zdar!

Vítáme vás na jediném, pravidelně aktualizovaném webu, věnovaném seriálu Xena: princezna bojovnice.

Vyhledávání
facebook
banner facebook
Anketa
kalendar

8. 10. 2011 - Hudson Leick vystoupí poprvé v Praze! Více na www.meethudson.cz

kalendar

9. 10. 2011 - Hudson Leick vede v Praze jóga workshop. Více na www.meethudson.cz

Anketa
Statistika