ViragoFest

Vítejte na stránce o linii jménem ViragoFest, který tvoří součást Festivalu fantazie. Akce jako taková proběhne ve dnech 30. června a 1. července 2012 v Chotěboři, celý festival se ovšem koná od 29. června do 8. července 2012 na tom samém místě.

Na těchto stránkách byste měli najít veškeré potřebné informace týkající se naší jednodenní linie. Pokud se chce k samotnému festivalu na něco zeptat, využijte našeho e-mailu nebo diskuzního fóra na Lopuch.cz.

Přijeďte si užít seriály, které jste v televizi dlouho neviděli a zřejmě ještě dlouho neuvidíte. ViragoFest je ojedinělá akce, konající se pouze na Festivalu fantazie, která vám nabízí jedinečné a kultovní seriály, na něž byste určitě neměli zapomenout.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, posílejte mi je prosím na náš e-mail (viz. sekce organizátoři). Informace k seriálu Xena a Herkules můžete nalézt také na serveru Lapiduch.cz.

Program a anotace

Program ViragoFestu - podrobný program linie s časovým rozvrhem

Anotace ViragoFestu - anotace jednotlivých přednášek a promítání

Novinky ViragoFestu

30. května 2012 - aktualizace informací pro ViragoFest 2012

Základní informace

Co je to ViragoFest?
Naše linie ViragoFest má na Festivalu fantazie svoji tradici již od roku 2004, avšak její jméno se několikrát změnilo. Naposledy jsme pod názvem XenaFest uvedli několik fantasy seriálů, ViragoFest však přichází se zcela novým konceptem. Slovo virago znamená dračice, proto jsou jeho hlavním tématem „hrdinky“ - silné ženy, bojující se svým osudem nejen v přítomnosti, ale i v minulosti. Náplní linie ViragoFest jsou tyto seriály: Xena/Herkules, Čarodějky, Spartacus a Legend of the Seeker. Všechny uvedené seriály byly a stále jsou ve světě velmi úspěšné, ale část z nich se dlouho na naše televizní obrazovky nedostala - proto nechceme, aby se na ně zapomnělo. Využijte příležitosti a přijeďte se podívat na tyto výjimečné seriály.

Kdy se ViragoFest koná?
ViragoFest je součást Festivalu fantazie a proběhne ve dnech 30. června a 1. července 2012 v Chotěboři. Celý festival, který se koná pouze jednou v roce, proběhne ve dnech od 1. července do 11. července 2010.

Kde se ViragoFest koná?
Místem konání je jako v minulých letech opět Chotěboř, městečko 17 km od Havlíčkova Brodu, resp. 40 km od Jihlavy. Tam se koná celá akce Festival fantazie, včetně ViragoFestu.

Co mohu od ViragoFestu očekávat a na co/koho se těšit?
Ochuzeni nebudete o promítání (rozmanitých epizod i celých bloků) v původním znění, přednášky, debaty a mnohé další. Přednášet vám budou fanoušci zmiňovaných seriálů, kteří se s vámi rádi o daném tématu pobaví a představí vám seriál ze všech stran.

Jak se mohu přihlásit?
K účasti je pro vás lepší přihlášení předem, čímž si zajistíte řadu výhod, takže s registrací neotálejte. Přihlášení předem jsou zvýhodněni - nárok na snížené vstupné vzniká přihlášením a kompletní platbou do 31. května 2012. Další významnou výhodou je větší výběr z ubytovacích možností a minimální doba odbavení na nově zorganizované prezenci. Proto neváhejte a přihlašujte se v sekci Přihlášení účastníka na oficiálních stránkách Festivalu fantazie. Čeká vás seznámení s novými tvářemi a samozřejmě skvělá zábava a příjemná atmosféra.

Jak je to s ubytováním?
V roce 2010 máte na Festivalu fantazie již 9 druhů ubytování, záleží jen na vás, které si vyberete. Můžete si zvolit mezi několika místními hotely, které prošly nedávnou rekonstrukcí, nebo zvolit lacinější metodu přespání ve spacáku v místních základních školách, které se nalézají jen několik minut od prostranství, ve kterém se Festival fantazie koná. Více informací v příslušné sekci Ubytování na stránkách samotného festivalu.

Kolik mě to všechno bude stát?
Cena vstupného je pouhých 220,- až 140,- Kč za celý den! V ceně vstupného na Festival fantazie je zahrnut vstup 20 hodin denně na všechny pořady v příslušných dnech včetně pořadů se zahraničními hosty, bohaté účastnické materiály, ze vstupného je dotováno spaní ve vlastním spacáku po dobu platnosti vstupného, plus slosovací kupóny do tomboly, nejvyšší kvalita organizace a technického zajištění, řada nadstandardních služeb (včetně WiFi) atd. Více informací o jednotlivých platbách se můžete dočíst na stránkách Festivalu fantazie, a to v sekci Vstupné.

Organizátoři ViragoFestu

Kubulla
od kdy přednáší: 2004
seriálové zaměření: Xena, Herkules, Čarodějky, Spartacus, Legend of the Seeker
kontakt: kubulla-zavinac-seznam.cz
 

garfield
od kdy přednáší: 2007
seriálové zaměření: Xena, Spartacus
kontakt: rocrulz-zavinac-gmail.com
 

Propagace

Zde si můžete stáhnout bannery a ikonky, odkazující na náš web. Budeme rádi, když je umístíte na své stránky, na oplátku sem umístíme ty vaše.Vítáme vás na jediném, pravidelně aktualizovaném webu, věnovaném seriálu Xena: princezna bojovnice.

Vyhledávání
facebook
banner facebook
Anketa
kalendar

8. 10. 2011 - Hudson Leick vystoupí poprvé v Praze! Více na www.meethudson.cz

kalendar

9. 10. 2011 - Hudson Leick vede v Praze jóga workshop. Více na www.meethudson.cz

Anketa
Statistika