Pozvánka na ViragoFest 2010

I tento rok vás chceme pozvat na ojedinělou akci jménem Festival fantazie. 11 dní plných sci-fi, fantasy i dalších žánrů, kde se mimojiné objevíme i my, fanoušci Xeny. Naše dvoudenní linie s názvem ViragoFest se uskuteční na konci festivalu, a to 10. a 11. července 2010. V jeho rámci představujeme seriály Xena, Herkules, ale poznáte i nový seriál Lucy Lawless Spartacus: Blood and Sand.

Festival fantazie, probíhající od 1. do 11. července 2010, je akce celá o fanoušcích - právě ti prezentují o svých oblíbených filmech a seriálech přednášky, pouští se epizody, konají se různé besedy a doprovodné akce. My pro naše kamarády a ostatní fanoušky chystáme i uvítací tématický večer a zároveň různé soutěže.

Budeme rádi, pokud nás (i Xenu) přijedete podpořit 10. a 11. července 2010 do Chotěboře, kde se akce koná. Informace o naší linii, včetně odpovědí na základní otázky týkající se účasti, najdete v příslušné sekci ViragoFest. Událost je také na Facebooku. Podrobnosti o průběhu samotného Festivalu fantazie, jehož je ViragoFest součástí, naleznete na stránkách http://www.festivalfantazie.cz/.04. 04. 2010, Kubulla

Vítáme vás na jediném, pravidelně aktualizovaném webu, věnovaném seriálu Xena: princezna bojovnice.

Vyhledávání
facebook
banner facebook
Anketa
kalendar

8. 10. 2011 - Hudson Leick vystoupí poprvé v Praze! Více na www.meethudson.cz

kalendar

9. 10. 2011 - Hudson Leick vede v Praze jóga workshop. Více na www.meethudson.cz

Anketa
Statistika